Slackline Spordiklubi Videokoolituse kokkuvõte

2020. aasta suurim slackline sündmus on selleks korraks lõppenud. Videokoolitusel osales üle 150 osaleja - enam kui 120 algajat ja 30 edasijõudnut. Edasjõudnud slacklinerid võistlesid omavahel ja võitjaks tuli Andres Kriiska. Harjutusvideod leiad SIIT
Slackline Spordiklubi Videokoolitus toimus juba neljandat korda. Tänavu olid algajad ja edasijõudnud teineteisest eraldatud, et võimaldada igaühel oma tasemele vastavat harjutamist. Edasijõudnute jaoks polnud tegemist koolituse vaid konkursiga.

Videokoolitusel õppisid algajad slacklinel tasakaalu hoidma, kõndima, erinevaid asendeid võtma ja ka hüppama. Kõige paremad suutsid lõpuks kõike õpitut järjest teha ilma maha kukkumata.

Edasijõudnute konkursil tegid osalejad keerulisemaid trikke ja kõige tugevamatele olid eriti keerulised lisaülesanded. Konkursi võitjaks tuli Andres Kriiska, teisele kohale Triin Paumer ja kolmandaks Andreas Kaal, kes oli võrdsete punktide viigilahutuses parem Kuldar Kullastest. Parimad on oodatud Eesti Slackline Meistrivõistlustele 23.augustil Tartu Seikluspargis. Samuti on sinna oodatud kõik huvilised võistlust vaatama.

Videokoolituse ja konkursi käigus loositi välja üle 100 auhinna - pääsmed ja kinkekaardid erinevate kohtade külastamiseks ning slackline komplekt. Toetajate hulgast leiab: Artistic Flow Studio, Slackline.ee, MyFitness, X-Park Batuudikeskus, Puls Nutrition, Estrella Wakepark, Võimlemisklubi Akros, SA Kalevipoja Koda, Tallinna Teletorn, Tartu Seikluspark ja Ronimisministeerium.
Eelmine
Slackline Eesti meistrivõistlused toimuvad 23.augustil 2020
Järgmine
Selgunud on slackline Eesti meister 2020

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: